DLZONE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
DLZONE

Gosti ne vide DL linkove,molimo registrujte se!!!
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Kosovo?

Ići dole 
AutorPoruka
bukbruka
Member
bukbruka


Broj poruka : 8
Datum upisa : 20.11.2008

Kosovo? Empty
PočaljiNaslov: Kosovo?   Kosovo? EmptyČet 20 Nov 2008 - 21:30

Ovo je moj prvi post, nadam se ne i poslednji, ali mislim da će to isključivo zavisiti od volje administratora, jer ja nisam jedan od onih koji voli da se uvlači gazdama, pa zato i pišem u ovoj temi.

Kao prvo, vidim da je ovaj forum u službi propagande jedne političke partije, to smatram kao vrlo loše po dalji rast istog.

Kao drugo, a to je ono zbog čega sam pokrenuo ovu temu, voleo bih da čujem vaša uvažena mišljenja o tome šta treba uraditi sa Kosovom i na koji način se boriti za isto, da li treba nastaviti sa politikom dragog nam doktora Voje, koji je kao vlast u prethodnih 7 godina uspeo da izgubi i Crnu Goru i Kosovo ili treba pokušati na neki drugi način.

Da me neko pogrešno ne razume i ne proglasi izdajnikom, jer je to već ustaljeni termin među našim patriotama, a tako me je i Sloba svojevremeno nazivao, moje mišljenje je da Kosovo što pre treba amputirati od majke Srbije, a teorija je jednostavna:

Zna se koliki je prirodni priraštaj kod šiptara a koliki kod nas, valjda oni više vole da se trpaju, nemam pojma, tako da se prostom računicom može doći do podatka da će za nekih 50-100 godina na ovim prostorima živeti više šiptara nego nas Srba (ako još uzmemo u obzir sve veći broj mladih koji odlaze odavde), što bi značilo da bi u tom periodu u srpskom parlamentu bilo više njih nego nas, i automatski povuklo izglasavanje ne samo njihove nezavisnosti već i pripajanje cele Srbije albaniji.


Naravno da o tome niko ne želi da priča jer njih sve zajedno baš mnogo zabole šta će biti tad, ali bi vi mogli da stavite prst na čelo, jer vi se ne borite za vlast već za Srbiju.

Naravoučenije, zajebite politiku i zajebavajte se, jer politika je qrva, i uvek isti dobijaju.

Živi mi bili!!!
Nazad na vrh Ići dole
 
Kosovo?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DLZONE :: Diskusije :: Politika-
Skoči na: